Як можна ефективно навчатись, залишаючись з своєю дитиною і сім’єю?!

            Нещодавно відвідала онлайн тренінг Ореста Зуба “Формула продуктивності”. Сам тренінг підійшов до кінця, але в мене все тільки починається) Жалю нема, хіба легкий смуток, що далі прийдеться рухатись самотужки. Вважаю, що таке навчання бажано пройти усім, і не раз, а періодично завдяки таким урокам, збирати себе до купи 🙂 . Мені він прийшов якраз дуже вчасно, бо я була ніби на роздорожжі, не знала куди рухатись далі.

      Віднедавна я мама, тому дитина і сім’я це мій пріоритет. По житті я творча людина – професійний фотограф, працюю і розвиваюсь у цій сфері. Але зараз в мене якийсь переломний момент. 32 роки – це напевне час, коли замислюєшся глобальніше над тим, що ти робиш, і для чого ти це робиш. Хочеться робити те, що справді приносить задоволення, користь і радість мені і іншим, хочеться мати вдосталь вільного часу щоб бути з близькими людьми, радіти життю, бути здоровою, щасливою людиною, досягати своїх мрій, створювати щось таке, що залишиться після тебе твоїм дітям і людству. Особливо ці бажання підсилились на фоні останніх подій у державі, і загалом у світі. Прийшло глобальне розуміння життя і зараз я дуже ціную все, що маю, і використовую всі можливості, які до мене приходять.
     Від тренінгу враження хороші і позитивні. Спочатку мене все напрягало, бо хтось втрутився з своїми правилами у мій особистий простір і порушим мій ритм. Я вже колись вчилась так планувати свій час, тому цей тренінг мені все нагадав, і повернув у активне русло життя. Останні кілька років з дитиною трохи розслабилась в плані досягнень і нових цілей. Тобто вони були, але перетворювались поступово у нездійсненні мрії. Зараз я їх витягла на поверхню і вписала у свої найближчі плани, які вже роблю крок за кроком. Потрібен був лише такий поштовх! Це надихає рухатись вперед і розвиватись.
      Всього лиш за 10 днів поскладала собі в голові, що для мене справді важливо і чого я хочу. Тобто я акцентувала увагу на самих важливих і грандіозних справах, і поставила їх на перший план. Але завдяки постійному плануванню встигаю і по пів дня гуляти з дитиною, і виконувати всі обов’язки , і розвиватись, і самотужки створювати сайт, це для мене справжнє досягнення “ураааааааа”, і встигаю навіть розвивати свою улюблену справу, приділяти час собі,фотографувати, заробляти гроші, цікаво відпочивати. Навчилась делегувати деякі справи, без страху, що вони можливо будуть зроблені не перфектно, а більшість з них навчилась залишати позаду з легкістю. Розумію тепер, що мені справді треба робити, на що акцентувати увагу. Завжди є багато дрібних справ, але раніше всі вони мені здавались китами, тому реальні кити були у далекому плаванні. А зараз я їх розрізняю і  ними вже керую – це тішить! Планую надалі пройти ці уроки самостійно, щоб допрацювати все, що можливо пропустила.
Отож, я нарешті навчилась продуктивно планувати свій час. Повірила, що можу навчитись всього що завгодно, було б бажання. І радіти своїм, навіть найменшим, досягненням 😀
Я навіть вивела свою формулу продуктивності і наліпила її на холодильник 😎
       
“ВИЗНАЧИТИ ПРІОРИТЕТИ, АКТИВНО ДІЯТИ, МИСЛИТИ ПОЗИТИВНО!”

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *