Як пити касторку!

Поділюсь з вами своїм досвідом очистки організму за допомогою касторки – рицинової олії. Це природній і найефективніший послаблюючий засіб. І за допомогою касторки можна ефективно почистити шлунково-кишковий тракт людини. Чомусь ця олія відома більше як зовнішній, косметичний засіб. Але властивості  її багатогранні і  надзвичайні.

Справа в тому, що касторку людський організм сприймає як легкий яд. Тому намагається чим швидше вивести її з тіла. При цьому вона витягає на себе лишню воду, і викликає на стінках кишківника легкі вібрації, що допомагає краще відшарувати залежі. Плюс лимонний сік, який п’ється разом з олією, підсилює цей ефект.

Але якщо не змінювати харчування на більш адекватне, а це сира рослинна їжа, чи є сенс взагалі  себе мурдувати. Адже чисто не там де постійно прибирають, а там, де не смітять.

Як же ж пити касторку?

А все дуже просто. На 1 кг ваги тіла беремо 1 г касторової олії і 2 г лимонного соку. в пропорції 1:2 змішуємо касторку і лимонний сік у коктейлі. В день прийому касторки їсти сиру рослинну їжу, і бажано не переїдати. Останній прийом їжі  не пізніше 13.00, а вже о 17.00 п’ємо касторово-лимонну суміш. Після чого нічого не їсти і не пити до наступного ранку. За 2-3 години буде позив в туалет і не раз. Час і тривалість дефекацій індивідуальні, тому бажано не відходити далеко від туалету.

В залежності від забрудненості організму можливі неприємні симптоми очистки. Це і нудота і головні болі, і навіть рвота. Допоможе холодний душ, прогулянка на свіжому повітрі, відпочинок. Тому таку чистку краще проводити у вихідні дні.

Перший раз касторка п’ється досить легко. Але з часом запах стає нестерпний і випити її стає дуже важко. Можна коктейль охолодити перед вживанням, або закрити носа, щоб не відчувати запаху, або ж шукати однодумців, і пити гуртом, так вевеліше. Я так робила і є навіть відео доказ 😉

Як часто вживати касторку?

Коли ви відчуєте ефект від очистки, то захочете повторити це ще раз. Не варто робити це частіше ніж раз  в тиждень, адже для організму це стрес, і потрібен час для відновлення сил і мікрофлори. Я практикувала таку чистку раз в тиждень протягом місяця, а потім місяць перерви для відновлення. І так майже рік. Паралельно я робила антипаразитарки, докорінно міняла харчування, і вводила в своє життя енергетичні практики. В комплексі це дало позитивний результат. Я оздоровилась, зникла лишня вага, мій рівень енергії зріс, шкіра стала чистішою і пружнішою, самопочуття покращилось, навіть думки стали яснішими. Загалом життя почало позитивно змінюватись.

Тому всім бажаю успіху, хто всетаки наважиться. Пробуйте і діліться досвідом.

 

 

 

 

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *