Як підняти рівень гемоглобіну в крові?

Дуже часто після здачі аналізу крові виявляється, що у людини низький рівень гемоглобіну. Особливо такі проблеми спостерігаються у вагітних та дітей та людей старшого віку. А також таке може бути у людей, які різко змінили своє харчування на видове. Так відбувається тому, що організм ще не навчився засвоювати сиру їжу повноцінно, адже мікрофлора ще не сформована і майже все корисне проходить транзитом.  Люди з низьким гемоглобіном скаржаться на слабкість, млявість, швидку втрату сил. І не дивно, адже гемоглобін – це дуже важливий компонент крові. Саме гемоглобін, який входить до складу еритроцитів, відповідає за доставку кисню до органів і тканин всього людського тіла.IMG_1646

Лікарі ж в такому випадку зазвичай рекомендують приймати таблетки і дорогі препарати. Але потрібно пам’ятати , що в природі є все, що нам потрібно для абсолютного здоров’я. Тому вартує використовувати її дари. Також є теорія, що добре підіймають гемоглобін продукти тваринного походження. Але вона не завжди підтверджується на практиці. Спробувати ж підвищити гемоглобін можна народними методами, тим більше, що вони часом справляються з цим завданням набагато краще, ніж ліки.

Але найбільшу користь принесе “рослинний гемоглобін” – хлорофіл! Що ж таке хлорофіл і чому він такий важливий? Можна сказати ,що хлорофіл – це концентрація сонячної енергії на нашій планеті. Коли промінчики сонця попадають на рослину завдяки хлорофілу відбувається фотосинтез – сонячна енергія перетворюється на органічні речовини. При цьому рослини поглинають вуглекислий газ, а виділяють кисень. Це надзвичайно важливий хімічний  процес в природі. Хлорофіл надає зеленого забарвлення рослинам, тому його також називають  “кров’ю рослин”. Вчені виявили унікальну подібність в будові клітин хлорофілу та гемоглобіну. Єдина відмінність, що в центрі молекули хлорофілу знаходиться атом  магнію, а гемоглобіну – атом заліза.

Хлорофіл настільки ж важливий для життя, як і сонячне світло. А життя на Землі без сонячного світла взагалі не можливе. Хлорофіл – це, можна сказати, рідка сонячна енергія. І вживаючи хлорофіл, ми буквально купаємо свої внутрішні органи в сонячному світлі!IMG_0884

Молекула хлорофілу  неймовірно подібна до молекули людської крові. Подібно залізу він стимулює роботу кровотворних органів. Хоча спектр його дії на організм людини значно ширший. Він опікується нашим тілом, зцілює і очищає, і навіть знищує багатьох наших внутрішніх ворогів, таких як, грибки, патогенні бактерії, ракові клітини і ін.

Щоб бути ідеально здоровими нам потрібно мати в кишківнику 80-85% хороших бактерій. Такі бактерії виробляють для нас безліч важливих поживних речовин, таких як: вітаміни групи В, вітамін К, потрібні нам ферменти, незамінні амінокислоти. Тому піклуватись про свою  флору  життєво необхідно. Хороші бактерії можуть бути з легкістю зруйновані антибіотиками, поганим харчуванням, переїданням, стресами. І це може стати причиною всіх захворювань і дефіцитів в організмі людини.

Хлорофіл відіграє важливу роль у внутрішній детоксикації організму, необхідній для підтримки здоров’я і життєдіяльності. А це всі процеси нейтралізації, трансформації і виводу токсинів з людського тіла.IMG_2894

Найбільше хлорофілу міститься в зелених рослинах, в клітинах їхнього листя, а також в стеблах і квітках. Тому важливо максимально збагачувати свій раціон зеленню. Так як просто з’їсти її багато дуже важко для людини, адже ми це просто відвикли робити, тому дуже корисно робити з неї соки або коктейлі. Соки засвоюються навіть без наявності симбіотної мікрофлори, адже всмоктуються ще в шлунку. Правда потрібно розбавляти їх водою, щоб цей концентрований продукт зайвий раз не навантажував підшлункову. А ще рекомендую пити їх через соломинку, щоб не пошкоджувалась зубна емаль.IMG_5392Соки можна робити з любих овочів, фруктів, соковитої зелені. Уся зелена гичка овочів дуже корисна і містить колосальну кількість хлорофілу. А ми нажаль її зазвичай викидаємо, і взагалі не вважаємо за їжу для людини. А саме вона містить найбільшу кількість вітамінів, мікроелементів. Це все можна розбавляти соком з  буряка, моркви, пастернаку, які теж сприяють підвищенню гемоглобіну. І такий  сік буде не тільки корисний, а і дуже смачний.IMG_5422

 

Якщо ввести в звичку щодня вживати такий еліксир здоров’я, ніякі дефіцити Вам будуть не страшні, і Ви взагалі забуде дорогу до аптек. Будьте здорові!

 

 

 

1 Коментар

  1. Довго я Вас не радувала цікавою інформацією) Нарешті я повернулась з великим багажем нових знань, яким готова з Вами ділитись. Якщо мали ви таку проблему з гемоглобіном, то як її вирішували?

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *