Політ вслід за сонцем , або як тепло перезимувати!


OLTRrpQtm4E

Вже зовсім скоро ми відлітаємо у теплі краї, і вперше, на всю зиму, точніше на 4  місяці. Я часто заздрила перелітним птахам, коли бачила їхні цілеспрямовані ключі у небі. Коли холодно у нас, то так хочеться туди, де тепло.

Ми любимо подорожувати, але чомусь ніколи не розглядали таких довготривалих подорожей. Досить часто організовували подорожі самі, але і не нехтували гарячими путівками через тур фірми. Максимально по часу ми перебували у подорожі місяць. А зазвичай, стандартний відпочинок 1-2 тижні. 

Перша думка про довготривалу подорож виникла ще минулої зими. Основною причиною, було оздоровлення дитини. Адже у сирому і холодному кліматі всі недуги загосрюються.  Та і з дитиною цікавіше і простіше там, де тепло,  сонце, море і пісочок.Звичайно, якоюсь мірою і сироїдіння відіграло в цьому роль, бо хочеться їсти свіжі, натуральні фрукти, а не в газових камерах. Та і взагалі, хотілось щось змінити, відпочити, нових вражень, нових звершень.

Тим не менше, озвучивши таку ідею чоловікові, я отримала  відпір. Він відразу опустив мене на землю. Та і не дивно: криза в країні, нестабільність у здоров’ї дитини, невпевненість у завтрашньому дні, та і зимові сірі будні зовсім не надихають мріяти. І подача моя була традиційно-жіноча: ‘’Все набридло, хочу тепла і моря, і подалі від всього негативного’’. Звичайно, чоловік відразу відмазався, сказав, що нікуди не хоче, а якщо я так дуже хочу, то будь-ласка. Колись мене б така відповідь влаштувала, я неодноразово сама подорожувала, і вважала цілком нормальним подорожувати окремо. Але коли вже є дитина, важливо  бути разом. Тому ідея довгий час залишалась просто ідеєю, яка зависла над нами у повітрі.

                                                                                                  Як нам вдалось втілити її в життя?

Dreams

Періодично ми обговорювали її, зважували всі за і проти,  давали собі помріяти досхочу, і….. відпустили ситуацію. Жяття трішкі змінило своє русло. Адже була далекоглядна ціль, було до чого прагнути, розвиватись, навчатись, ну і звісно більше з’явилося натхнення заробляти, заощаджувати.

І аж в кінці літа чоловік сам запропонував цю ідею втілити в життя. Сказав, що дуже прагне, щоб ми були задоволені і  щасливі. Я, вже навіть від таких його слів, була на сьомому небі від щастя 😀 . Але майбутня подорож мене окрилювала ще більше.

Він досі не знає, що його сподвигнуло на таке рішення) А я думаю, моя віра в нього найбільше його і надихала. Я чомусь була впевнена, що все буде так, як ми собі омріяли. Бо коли двоє хочуть чогось одного, це обов’язково відбудеться. Ми вже неодноразово в цьому переконувались.

 

Так як  залишилось всього 3 місяці до зими, то ми почали активно все організовувати. Треба було зробити великий шмат роботи: вибрати місце на карті, підрахувати шо по чому, визначитись на який час ми зможемо вирватись, купити квитки, відкрити візи,  завершити всі справи вдома, зібратись, треба було скласти чіткий план дій. Плюс випливло стільки ще недороблених поточних справ, що часто це здавалось нереальною затією. А ще періодично нас накривали страхи і стереотипи, які теж треба було пропрацьовувати. Одним словом, було весело)

Якщо вам цікаво куди ми зібрались, скільки це нам буде коштувати, і чим ми там плануємо займатись, дивіться ось в цьому відео.

А ми в той час, вже з квитками і візами на руках, чекаємо захоплюючої мандрівки. Віримо, що все складеться як найкраще. А ще нам дуже цікаво, про які далекі горизонти мрієте Ви? І які,  свої найсміливіші мрії, вже реалізували? Діліться в коментарях, впевнена це надихне багатьох на рішучі кроки 😉

 

 

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *