Перші враження від екзотичних фруктів.

Перші враження від екзотичних фруктів.

Зимуваня в Таїланді передбачало кардинальну зміну в харчуванні. Ми це розуміли, але до кінця не знали, як це буде виглядати. Адже сироїдіння в Азії і вдома у Львові – це кардинально різні речі. І якщо ми вдома їли взимку ще досить важку але звичну нам їжу (проростки, сироїдні хлібці, важкі овочеві салати з оліями, горішки, кашки-малашки), то тут достатньо тільки соковитих фруктів і легких зелених салатів, але все це незвична для нас їжа. Але після екскурсії на ринок я визнала, Азія – це рай для сироїда, особливо в зимовий період. А в раю має бути захцянка на любий смак, правда ж?! 😉  В більшій мірі тут так і є. Вся гамма смакових відтінків, розмірів, форм, кольорів, запахів, консистенції. І все здається таким незвичним, ні на що не схожим. Тут, з такою кількістю різноманітних видів фруктів, важко щоб щось приїлось. Я впевнена, що наші предки-сироїди жили десь у цих широтах. Тут сироїдити  дуже легко, дуже смачно, і поки що доступно.

В Україні  не гірший вибір, але тільки влітку і восени. А в Азії цілий рік природа дарує таке різномаїття. Ми пробували те, що вже знали і до чого наші організми звикли ще вдома.

IMG_20151214_084855

IMG_20151216_144954

IMG_20151216_144732

IMG_20151214_085354

IMG_20151214_085140

Спочатку ми на все дивились величезними очима, але за тиждень вже розуміли, що і де краще купувати, як правильно чистити і споживати.

IMG_5713

 

IMG_5519

 

 

 

 

 

кокосова вода

кокосова вода

В перші дні їли звичні нам продукти, щоб дати організму час призвичаїтись до клімату, води, бактерій, адже кожен новий продукт тіло мусить розпізнати, навчитись засвоювати. Це як з першим прикормом дитині. Все поступово і в невеликих кількостях. Ось доречі стаття про те, як ми вводили сироїдний прикорм нашій донечці.
IMG_5155

IMG_5147Тому напевне у нас і не було жодних проблем з травленням, і ніяких побічних ефектів нема і зараз, коли ми вже пробуємо любі екзотичні фрукти і овочі.

лонган

лонган

око дракона

око дракона

Скажу вам, що пізнавати нові смаки це як знову повернутись у дитинство, коли вперше щось пробуєш, і так щиро цьому радієш 😉 Я і раніше багато екзотики пробувала, але вона мене так не тішила як зараз.  А прийшло знову це відчуття з сироїдінням. Бо до того ,на новому місці, я навпаки шукала звичні смаки, сумувала за борщем і сирником. А зараз так хочеться всього справжнього, соковитого і яскравого, що старі звички і прив’язки відходять на другий план.  Звісно  іноді хочеться спробувати і якусь кулінарну страву, але це через цікавість, а не фізичну потребу.

 

 

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *