Перехід на сироїдіння!

Не повірите, але сироїдінням цікавиться більше людей ніж видається на перший погляд. Кожного дня звертаються люди з питаннями, як перейти, з чого почати? Хтось вже або пробував і не вийшло, або тільки хоче спробувати. Як на мене, то це неспроста! Людство змінюється! Незважаючи на війни і катаклізми, сама людська істота переходить на вищий рівень свого розвитку.

Ми всі рухаємось вверх по спіралі, ось і настав час перейти ще один виток. Хтось чекає доки автоматично відбудуться в ньому зміни, а хтось навипередки , в силу тих чи інших обставин, змінюється, а пізніше розгрібає недопрацьовки! В мене ж передувала серйозна трансформація мого сприйняття реальності. Пам’ятаю, як пів року день в день, з дитиною у слінгу, просила, молилась, повторювала мантри, настанови, гріла своїми руками, і вірила, що маю силу для зцілення моєї крихітки. Під час такого занурення у себе прийшла інформація про сироїдіння, і я за неї вхопилась, як за останній шанс.

Звісно, що готова я до цього не була, це було занадто різко і вибило мене з зони комфорту. Було багато нестиковок і в здоров’ї, і в психіці. Адже жива їжа, це не просто яблучка соковиті. Це зовсім інший рівень енергії, інші вібрації, які просто напросто конфліктують з реальністю і вибивають землю з під ніг. Не дивно ,що багато сироїдів вертаються назад, і це правильно, інакше можна потрапити в дурку, або в морг. Є і такі випадки, нажаль.

Коли людина іде наперекір своїм бажанням, відчуттям, конфліктує сама з собою, неминуче руйнується її здоров’я і загалом її світ. Цей конфлікт потрібно розв’язувати. На допомогу приходять різноманітні енергетичні і очисні практики. Треба обов’язково допомагати і душі і тілу. Має відбутись еволюція свідомості, інакше є ймовірність бути вічно-переходящим. Великий плюс коли все відбувається гармонійно, плавно, в задоволення. Але завжди є і інші варіанти. І вони теж мають право на життя. Головне щоб був бажаний результат, а якою дорогою до нього іти це особистий вибір кожного!

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *