Моє 3-денне голодування.

Моє 3-денне голодування.

IMG_20160223_123140Моє перше 3-денне голодування я собі влаштувала у теплих краях в Таїланді. Це наш перший політ у вирій на всю зиму.  Кому цікаво тут детально про те, як ми це організували. Голодувати я пробувала і раніше. Але довше 36 годин не вдавалось. По-перше грудна дитина не давала повноцінно це організувати, по-друге, було мало знань, як це правильно робити, щоб не нашкодити організму.

В перший рік сироїдіння я почала впроваджувати голодування 1 день в тиждень. Хоча колись, ще будучи вегетаріанкою, робила собі розгрузочний тиждень на соках. Теж дуже сподобалось.  І все більше виникало бажання саме голодувати.

Плюс я пройшла навчання у фахівця, і всі пазли склались, я знала як це правильно зробити, коли саме, і це додало мені ентузіазму і мотивації. Тому на повний місяць, я  запланувала 3 дні побути на кокосовій воді, а якщо піде все добре, то і на звичайній воді.  В голод обов’язково треба правильнно ввійти і з нього вийти. Перед входом бажано почистити кишківник, щоб в перший же день не було інтоксикації. Найкраще почистити ШКТ касторкою. Ось тут детально про те, як її пити. Але  касторки я на острові не знайшла, тому замінила сульфатом магнію – магнезією. П’ється в тому ж режимі, що і касторка, тільки розводиться у склянці води, на 1кг тіла 1 г сульфату магнію. Противна гірка гидота)) але якщо є досвід пиття касторки, то вона легше йде)) Фу-х! Взяла себе в руки і випила, після чого мене нудило, але очистка пройшла успішно.

З першого ж дня мені якось легко пішов голод  на звичайній воді. Але рано було радіти, бо дуже хотілось мандаринок, страшно хотілось, але я себе тримала в руках. Хоча обіцянок ніяких собі не давала, так мені було легше, і в результаті я пережила це нав’язливе бажання. На другий день був шалений приплив енергії. Я вранці бігала і займалась йогою прямо на пляжі. Помедитувала на схід сонечка, це дало багато енергії на весь день. А він потім виявився самим важким з трьох. Бо дуже скоро мої сили випарувались. І до вечора я вже була як здута кулька, без настрою і енергії.

На другий день зовсім не хотілось їсти і навіть пити воду, але почало заносити на поворотах, тому воду я всетаки пила. Я реально навіть не могла взяти на руки дитину, таке було безсилля. А вночі навіть кидало в холодний піт, і калатало серце. Холодний душ дуже допоміг зняти ці симптоми, і до ранку хотілось сидіти на свіжому повітрі на терасі. Зробила висновок, що голодування проходить м’якше на природі.

Третій день був фізично виснаженим, але голова була ясна і свіжа, настрій рівний і спокійний, якийсь такий піднесений. Здавалось ніщо мене не зможе вивести з себе. Я легко готувала рідним їжу, ми навіть приймали в той день гостей. Їсти зовсім не хотілось. Хотілось вдень поспати, що я і зробила. В такі дні головне прислухатись до себе і не насилувати. Вночі дуже міцно спалось. І на четвертий день було бажання продовжити, але були інші плани, тому я почала пити кокосову воду.

На виході я вирішила заодно почистити лімфу. То ж я зробила 2 літри апельсинового соку, розвела його до 3-ьох літрів водою, і пішла в сауну на годинки три. Там попивала сочок і попарилась. Після таких процедур я додому вже летіла. В тілі була така легкість. На наступний день до обіду пила соки: ананасовий, цитрусові, а після обіду  і  фрукти почала їсти. Прийшов шалений апетит, тому треба було контролювати кількість їжі, щоб в перші дні не об’їдатись.

Ось так пройшли мої 3 дні голодування на воді.  Всі ці дні я вела звичний ритм життя, активно рухалась, плавала в океані, мала постійний контакт з їжею, так як готувала її для сім’ї, годувала грудьми дитину, проте максимально хотілось бути на природі, ніжитись на сонечку, відпочивати. Ми навіть ходили на безлюдний пляж, зовсім не було бажання з кимось спілкуватись. Результат – мінус 4 кг ваги, приплив енергії і сил, блиск в очах, позитивний настрій. Скажу чесно, воно того варте!

А ви коли небудь практикували голодування? Яке саме? Скільки часу? Які враження? І який результат? Пишіть в коментах, мені дуже цікавий ваш досвід!

 

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *