Курс ”Гармонія” – відновлення для всієї сім’ї

 21 день теорії та практики 16 січня- 5 лютого 

 

Для кого цей курс і чим він буде корисний для Вас

Курс підійде дорослим і дітям різного віку та стану здоров’я. Для отримання максимального результату запрошую пройти його всією   сім’єю, бо гуртом в сім’ї розвиватись веселіше, ефективніше, і значно легше. Якщо будете все старанно виконувати, то покращиться ваше здоров’я, самопочуття, зросте рівень енергії та витривалість, навіть стосунки у сім’ї зміцніють, і буде радість від досягнення поставлених спільних цілей. З’явиться легкість і енергія від здорового раціону харчування, тонус в тілі від фізичних навантажень, здоров’я від очищення, масажів, антипаразитарок, внормується вага тіла. Нові корисні звички витіснять шкідливі старі. Ви наберетесь ентузіазму і мотивації, зарядитесь енергією, отримаєте найкращі перевірені рецепти, і навчитесь самостійно оздоровлювати себе і своїх рідних. 

 

Програма курсу

тривалість 3 тижні

 

тиждень

 •  Вебінар (запис), на якому буде детальне ознайомлення з програмою, планом дій та списком природніх засобів, які ми будемо застосовувати
 • Самодіагностика та фізіологія
 • Рекомендації щодо харчування під час курсу, майстер клас по приготуванню живої їжі: проростки, зелені коктейлі, ферментовані продукти, рослинне молоко
 • Антипаразитарки натуральними засобами
 • Очистка шкт та відновлення симбіотної мікрофлори продуктами харчування та травами
 • Освоєння вісцерального масажу живота
 • Водний режим на звичному харчуванні та сироїдінні, природній режим сну та активності

2 тиждень

 • Йогівські комплекси, пранаяма, медитація, молитва, настрої
 • Рецепти сирої їжі та поєднання сирих продуктів ( ви отримаєте 10 детальних варіантів на кожен день)
 • Психосоматика і її вплив на нас і на вибір їжі
 • Самомасаж різних часнин тіла
 • Загартовування та баня
 • Сокотерапія, поповнення мікроелементів в організмі
 • Розвантажувальний день без твердої їжі, чистимо свій простір

3  тиждень

 • Догляд за тілом природніми засобами
 • Гімнастика очей та шиї
 • Догляд та оздоровлення зубів та порожнини рота
 • Очистка печінки та жовчного
 • Голодування з правильним входом та виходом (1 день на воді)
 • Культура харчування
 • Свідомий вибір способу життя, плив соціуму та сім’ї.

___________________________________________________________________________________

Ціна курсу

900 грн

Що ви отримаєте після проходження курсу

Формат курсу

онлайн

Вебінари (запис) в перший і останній день курсу

20 розгорнутих відео уроків , з детальним описом завдань

 текстові файли з завданнями та рекомендаціями на кожен день

10 файлів з детальним режимом харчування, та сироїдними рецептами

 щоденне спілкування в закритій групі у FaceBook з 8.00 до 20.00 

 

Відгуки

З Новим роком, вас, Оксаночко та мої нові друзі-однодумці! Нехай всі задуми та мрії будуть реалізовані! Нехай нові горизонти, що їх нам показала Оксанка будуть досягнуті! Здоров’я душевного та тілесного;) ГАРМОНІЇ! Дуже рада, що вкінці минулого року мала таку прекрасну нагоду взяти участь у такому цікавому та потрібному курсі”Гармонія”. Можливо, цей курс був відповіддю на мої постійні пошуки. Але справа в тім, що потрібно потратити купу часу, щоб осягнути всі ті знання. Безмежне СПАСИБІ Оксані за ті фундаментальні знання, яким вона щиро ділиться впродовж курсу, показує напрямок до самоосвіти. Здобувати і працювати над собою ми, звісно, повинні самі, але координатор на такому шляху відіграє величезну роль! Дякуємо Богу за цей рух! Під час цього курсу йшла по запропонованій схемі моя мама, я вболівала, допомагала та пробувала страви. Мамі значно краще , ніж на початку курсу. А головне вона збагнула, що справа оздоровлення від серйозного захворювання то справа не одного дня. Мама протягом курсу їла тільки сиру їжу, робила дві очистки касторкою, зараз п’є яблучний сік і готується до довготривалої чистки печінки. Я захоплююся її бодрячком на сирій їжі, проростках та соках) В мене все ще попереду) Це і є моє чи не основне завдання на цей рік! Нехай здійсняються всі наші світлі мрії!

Курс побудовано так, що теми торкаються і харчування, і догляду за тілом, і зарядки, і очистки і доброго душевного настрою. Багато інформаціі, я ще багато підчитую на стороні, тому однозначно, програму всю не виконала, перші два тижні пішли ок, а потім з’іхала. Але навіть за той час я стала значно краще себе почувати, зуби-волосся-шкіра змінилися. Група дає велику мотивацію ! Миколай приніс справжню соковитискалку, так шо все попереду. Два рази пила касторку, інших чисток не робила, голодування попереду, бо в мене вже святково-гостьовий період почався. Дякую Oksana Tkachuk!

Maryana Lesyk Я задоволена, інформації багато , буду оборобляти) сирим харчуватись важко бо діти просять випічки, якихось печеньок, чоловік хоче вареного, пареного, печеного…..а одна мама для всіх окремо готувати не може, тому ми все обговорили і погодили як найменше термообробленої їжі) салати що дня, фрукти на перекуси) одним словом мені сподобалось. І помітила, що замало собою займаюсь, обличчя та тіло хоче більшого тому поступово почала швидше вставати) зразу о 6 для мене стрес капєц)а почала з 10) сьогодні вже о 7.30 встала) завтра о 7 спробую, якраз ніч буде коротша і я планую бігати зранку, або хоча б якусь мінімальну гімнастику на стадіоні робити. Дякую Оксана)
Irina Ole Для мене курс – це лише початок))). Це був чудовий стимул: йожитись, правильно харчуватись, працювати над собою. Інформації дуже багато, я ще не встигла все подивитись, прочитати… Мене взагалі дивує, як ти з двома дітьми все встигаєш? Дякую за все.

Автор – Оксана Ткачук

Я щаслива жінка, дружина, та мама двох донечок, одна з яких народжена вдома в соло родах. Веду свідомий спосіб життя, останні 4 роки харчуюся сирою рослинною їжею, до того 15 років вегетаріанка, практикую голодування, йогу. Також я з радістю консультую по переходу на видове харчування,  проводжу майстер класи по приготуванню сироїдних страв, веду відео блог та сторінку у  FB “Їжа для життя”,  програми голодування, та очищення організму. А ще я фотограф та хужожник, люблю дизайнувати, що дозволяє мені творчо розвиватись. Я люблю життя, і дякую Творцю за кожну прожиту мить!

Щоб взяти участь у курсі – заповніть форму