Інь і Янь

IMG_8485_новый размерЯ дуже облегшу собі життя і свому чоловікові, якщо напишу це. Бо відповідати кожному на те ж саме запитання просто нема ні часу, ні натхнення)) А питання житейське! Ви зрозумієте про що я, коли прочитаєте перший абзац, а далі можете не продовжувати, якщо вас воно не цікавить)
IMG_8441_новый размерОтож, про життя обидвох людей з різними поглядами, різним стилем харчування, різними біоритмами, різними смаками, звичками. А з іншого боку з спільними цілями, спільною дитиною, друзями, бажаннями, захопленнями, роботою, майном. Буду робити акцент знову на їжу , бо найбільше за це питають, але всі інші складові працюють по тому ж принципу.
Коротко розкажу про нашу сім’ю. Нас вже т
роє, з чоловіком разом 12 років( з періодами розпаду і склеювання черепків), любов і взаємна повага присутні були завжди, стосунки здорові і надійні, дивимось в одному напрямку, підтримуємо один одного і опікуємось. І детально про те, як же ж жити коли один їсть м’ясо , а інший ні. Відповідь проста і банальна, але багатьом чомусь непосильна.

IMG_8428_новый размерПристосовуватись, якщо є ціль бути разом. Надихати один одного на хороші вчинки, мотивувати, поважати вибір один одного, але впевнено відстоювати свій. Переводити усе в гумор, навіть саркастичний, але всетаки гумор. Нам дуже допомагає це)))) Чесно визнаю, що мій чоловік це скеля, за якою можна сховатись коли страшно, але і зрушити з місця цю скелю дуже важко. Тому стараюсь бути водою, яка камінь точить))). Ми не завжди ідем один за одним в пів кроку. Але ми сім’я і тому тягнемо один одного за вуха в більшості випадків. Ми відчуваємо, що є рідними душами. Ми одне ціле! Тому такі неподібності тільки збагачують нас.
IMG_8478_новый размерЧасто люди жаліються, що партнер тягне їх назад, що не дозволяє стати вегетаріанцем чи сироїдом. Чи взагалі розвиватись в іншому напрямку. Як на мене, це хороший вик
лик для саморозвитку. Хоч в нашому випадку є взаєморозуміння при таких різних підходах до харчування, ми всеодно розуміємо, що в першу чергу треба працювати над стосунками. Стосунки це міцна основа, на якій можна збудувати все, що захочеш. Нам хочеться дожити разом до глибокої старості. Тому кожен намагається бути не останнім в будуванні цих відносин. Ідеально, коли навипередки працюють обоє. І дуже гречно бути першим. Це завжди цінується іншим партнером. А головне не зациклюватись на дрібницях, а дивитись на себе зі сторони, і тішитись собою!)IMG_8393_новый размер

7 Коментарі

 1. О Боже …наскільки все прекрасно,ще б чоловіка блог прочитати,повірив би в рай на землі в окремо взятій родині….

  Відповісти
  • Мій чоловік майбутній блогер, я в це щиро вірю)))) Він теж фотограф, але писати не хоче , то все передає через картинки!

   Відповісти
 2. Так,дійсно,не дуже люблю писати(поки що:)).Так,що будемо спілкуватись мовою фотографії.

  Відповісти
 3. Оксано, дуже гарно написано! Протилежності притягуються ))) А ще – протилежності доповнюють одна одну.

  Ви обоє дуже класні! Щастя Вам!!

  Відповісти
 4. Дуже цікаво і актуально! В моїй сім’ї також є таке протиріччя. Було б дуже корисно отримати Ваш досвід в цьому. Як ви двоє суміщаєте ваше харчування і як домовляєтесь?

  Відповісти
  • Обов’язково напишу про це найближчим часом!

   Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *