Вебінар

на тему

Домашні пологи. Чарівне народження Квітки. Мої соло роди

четвер 30 листопада о 20.00

 

 

 

  • В кого я вчилась, що читала, і чого категорично не дивилась
  • З ким спілкувалась, і кого абсолютно не слухала
  • Як працювала зі страхами, і налаштовувала себе на легкі пологи

Щиро поділюсь своїм досвідом домашніх соло родів на вебінарі, вже в цей четвер, 30 листопада о 20.00. В деталях розповім про підготовку себе та чоловіка, здорову вагітність без аналізів та УЗД, про вибір місця і приготування простору, про необхідні трави, аптечку, про непередбачувані ситуації, самодіагностику, реанімацію немовляти, плаценту та пуповину,  спілкування з родичами, лікарями, акушерками, доулами, однодумцями і не дуже, про процес реєстрації дитини, отримання свідотства про народження. А також відповім на всі ваші запитання.

 

 

Yulia Skovronska
Yulia Skovronska Були з чоловіком на вебінарі, інформативно, цікава та нам багато в чому невідома інформація; що почула і побачила, це те, наскільки гармонійна і жіночна Оксана, чим більше дізнаюсь то розумію, що альтернатива є, і страх відходить, якщо поскладати все всвоїй голові і написати “чіткий протокол” чоловікові (він і в пологовому переживав, що ж то робити збоку). Мені імпонує досвід і як ви свідомо підходите не лише до свого життя, а й життя діток. Дякую, прийду ще, хоча зараз маю план проробити свої страхи)

Автор – Оксана Ткачук

Я щаслива жінка, дружина, та мама двох донечок, одна з яких народжена вдома в соло родах. Веду свідомий спосіб життя, останні 4 роки харчуюся сирою рослинною їжею, до того 15 років вегетаріанка, практикую голодування, йогу. Консультую по переходу на видове харчування,  проводжу майстер класи по приготуванню сироїдних страв, веду відео блог та сторінку у  FB “Їжа для життя”,  програми голодування, та очищення організму. По професії фотограф та хужожник.