Черешнева краса!

IMG_5829Коли я була юна, то не замислювалась над тим, що і як накладаю на свою шкіру. Користувалась звичною готовою косметикою з упаковок. Старалась купувати дорогу, але бачу зараз, що суті це не міняє. Те що вже мертве не може допомогти нашій шкірі. А вся сучасна косметика з консервантами, ароматизаторами, і безліччю шкідливих сполук, які не тільки не допомагають шкірі, а і отруюють весь організм. Так, шкіра це бар’єр, і вона захищає нас від зовнішнього середовища, але це пориста тканина, і все що на неї попадає потрапляє у кров та лімфу. Тому я для себе вирішила раз і назавжди. Буду користуватись тільки натуральною косметикою. А так як такої практично не виготовляють, буду робити її сама.  Тому зараз моїм правилом по догляду за тілом є: ” Якщо ти можещ це з’їсти, то можеш це і на шкіру покласти” 🙂

Як виявилось це надзвичайно просто! Не потрібно щось хитровумне вигадувати. Просто достатньо використовувати те ,що вживаєш у їжу. Отримуємо подвійний ефект. Коли ми насичуємо себе і з середини і ззовні, то результат швидкий і стійкий.

Нещодавно я відкрила для себе чудо дію свіжого соку черешні. Бажано його вживати по півсклянки тричі на день. Після досягнення двадцятип’ятирічного віку, коли починає слабшати тургор шкіри обличчя і шиї, на початку літа просто незамінні маски з розім’ятої в кашку черешні. Накладати їх треба на 20 хв, потім змиваючи прохолодною водою. Застосовувати два-три рази на тиждень. Ефект шовковистою шкіри і зникаючих зморшок проявляється негайно.

Черешня – ласощі, черешня – ліки, черешня супутник краси, здоров’я і молодості!

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *