Черешневе свято!

IMG_5809Черешня! Для мене це відчуття маленького свята. Раннє літо, на обідньому столі, нарешті, з’являються довгоочікувані соковиті черешеньки і, здається що, скільки б ти не з’їв, все одно буде мало.

IMG_5814В дитинстві нікого не турбують корисні властивості черешні, а просто дуже смачно. А з віком ми вибираємо різні продукти, овочі, напої, фрукти, враховуючи не тільки їх привабливі смакові якості, але й замислюємось про користь для організму.

Черешня і в цьому нас не розчаровує. І недаремно природа нам її дарує саме на початку літа. IMG_5813Черешня багата мікроелементами, які беруть участь у виробництві меланіну, тим самим, покращуючи швидкість і якість засмаги.

Черешня також насичена міддю і цинком, потрапляючи в організм, вони беруть участь у виробництві колагену, основного білка сполучних тканин. Виконуючи в організмі одночасно функції будівельні та з’єднувальні, він відповідає за еластичність, “молодість” тканин. З кожним роком колагену виробляється все менше, починають виявлятися дряхлість і в’янення шкірних покривів, не настільки еластичні зв’язки і сухожилля, страждають кісткові і хрящові тканини. Саме тому черешнею корисно ласувати не тільки дітлахам, а й людям середнього, а особливо старшого покоління. До того ж у них часто виникають проблеми з регулярною роботою кишечника, а черешня безвідмовно працює як легке проносне.Черешня також  сильний сечогінний засіб, тому легко знімає набряки. Високий вміст кумарину в плодах черешні знижує згортання крові, запобігаючи проблеми пов’язані з тромбозами. Насолоджуйтесь цими смачними плодами досхочу!

 

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *