Голодування в Карпатах

з Оксаною Ткачук  11-20 липня

 


 

Хочете відпочити від всього, перезавантажитись, відчути себе? Приєднуйтесь!

 

Цього разу я вирішила голодувати саме у горах, де свіже повітря, чиста вода, де нема спокус. А ще там повна свобода від соціуму, інформаційного сміття, повсякденної гонитви. Це час для зупинки, та переосмислення

 

 

 

 

 

 

Ми проведемо разом 10 ефективних днів, підкорегуємо харчування, правильно поголодаємо, з м’яким входом та виходом, очистимо тіло і свідомість від зайвої ваги, залежів, паразитів, блоків, шаблонів і страхів. Оздоровимось фізично і зарядимось енергетично, щоб рухатись по житті впевнено і легко

 

 

1 день. Онлайн зустріч, де ви отримаєте вичерпну інформація про всю програму, та голодування. Цей день буде досить активний, так як доведеться купити все необхідне для очисток та антипаразитарок, та продукти для здорового харчування. Приєднаємось в закриту групу у FB, де ви будете отримувати потрібну інформацію, завдання на щодень, та відповіді на питання, будете обмінюватись досвідом.

2,3,4 день.  Ці дні ми ще кожен в себе вдома, контактуємо онлайн в закритій групі. З конкретними рекомендаціями плавно входимо в голод. За цей час ви спробуєте на собі видове харчування, навчитесь  правильно і смачно поєднувати корисні продукти, очистите ШКТ, проп’єте антипаразитарку на травах, підкорегуєте режим дня. В ці дні організм насититься потрібними вітамінами, мікроелементами. Кожен зможе визначити свої шкідливі звички, та замінити їх на корисні.

5, 6, 7 день.  На ці 3 дні ми переміщаємось у гори і там голодуємо. Жити будемо у екологічному дерев’яному будинку, спати на подушках з сіна, гуляти серез смерек, та пахучих трав, пити чисту джерельну воду. Такий голод обіцяє бути легким і ефективним, на природі все проходить м’якше. Допоможемо собі енергетичними практиками, глибоким диханням, йогою та медитацією. Через творчість зануримось глибше в себе. Будемо загартовуватись, жити за ритмами Сонця, назбираємо лікарських трав для ароматних чаїв. Відвідаємо сауну, та навчимось робити самомасаж. Піднімемось на гору Високий Верх, залишимо там всі свої блоки, страхи, та негатив. Оздоровимось фізично і зарядимось енергетично, щоб рухатись по житті впевнено і легко. При цьому при бажанні кожен зможе правильно вийти з голоду в любий момент.

8,9,10 дні.  Кожен знову у себе вдома, плавно виходить з голоду. Продуктами харчуваня та травами відновимо мікрофлору. Попрацюємо з своїми залежностями. Підсилимо антипаразитарку. Навчимось нових рецептів ”Їжі для життя”. І завершальна онлайн зустріч, на якій отримаєте рекомендації, як рухатись далі  в цьому напрямку самостійно.  


 

 

Місце проживання під час голодування –  комфортний дерев’яний будинок  зі всіма вигодами, у підніжжі гори Високий Верх, 6км. від Славське 

 

 

 

 

 

 

Автор програми – Оксана Ткачук

Практикує  голодування останні 2,5 роки, стільки ж харчується сирою рослинною їжею, до того 15 років вегетаріанка. Допомагає перейти на видове харчування. Дружина і мама, виховує донечку, яка з народження харчується сирою рослинною їжею, разом вони ведуть відео блог “Їжа для життя”. Фотограф та хужожник.

 

 

 

 

 

Ця програма підходить усім, хто хоче отримати досвід голодування (якщо нема протипоказань), хто хоче відпочити, оздоровитись, очистити свій організм, позбутись шкідливих харчових прив’язок, хто хоче покращити свій раціон, шукає позитивних змін і прагне розвиватись

 

 

 

 

Є три варіанти програми, щоб кожен мав можливість зробити перші кроки для покращення свого життя

1. Варіант програми ”Онлайн”. Для тих, хто не може виїхати у гори голодувати, а бажає всю програму пройти вдома. Ви 10 днів будете з онлайн супроводом та детальними рекомендаціями.  Кількість учасників не обмежена.

 

 2. Варіант програми ”Стандарт”.  7 днів вдома, 3 дні в горах. Активна відпочинкова програма. Детально вона описана вище. Підходить для тих, хто хоче вирватись з дому, відпочити. Кількість учасників обмежена – 10 людей.

 

3. Варіант програми ”ол інклюзів”. Всі 10 днів в горах, з індивідуальним супроводом Оксани. На вході та виході виключно сирий раціон, очистка організму, антипаразитарки, голодування, щоденні практики, відпочинок, майстер класи приготування живої їжі. Кількість учасників обмежена – 2 людини, або сім’я з дітьми.

 

Вартість програми

$25
прийняти участь

Вартість програми

$50
прийняти участь

Вартість програми

$250
прийняти участь

Якщо у вас виникли якісь запитання та пропозиції,  зв’яжіться зі мною  тут