2 роки живого життя!

Я вважаю сьогоднішній день, 1 грудня, ще одним моїм днем народження! 2 роки назад я вирішила спробувати сироїдіння. Рішення було швидке і рішуче. Чому і для чого воно було мені треба я вже писала ось тут. А от, що вийшло з цього всього ділюсь з вами тільки зараз. Бо, щоб побачити якийсь результат, доволі багато зусиль і часу потрібно затратити. Тут як і в любій справі, щоб був успіх, треба попихтіти)

Хоча ні, це не зовсім правда в даному випадку. При переході на сироїдіння, результат відчувається відразу, вже навіть за  тиждень. Приплив енергії, сил і безпричинної радості зауважують усі, хто  спробував цей вид харчування. І не дивно, організм можливо вперше за багато років отримав передишку, нормальну їжу, і увагу до себе. Всі в перші тижні пархають, як метелики, стають легшими на 5-10 кг, з’являється відчуття невичерпної енергії, позитиву, радості, так ніби по вуха закоханий, або покорив вершину, або комусь від серця допоміг. Це як ніби витираєш пил з вікон, стає свіжіше і світліше, бачиш по іншому світ.

І мене теж не минула ця участь, і я це все відчувала. Тоді майнула думка, а як же ж тоді відчувається просвітлення духовне, якщо навіть просте очищення від сміття і насичення вітамінками дає такий експіріенс.

Але ейфорія триває  не довго. Бо через деякий час, на такому  детокс-харчуванні починається детоксикація. А це призводить до дуже неприємних відчуттів, і так як любе одужання проходить через загострення, починається бій на всіх фронтах одночасно. Вилазять всі болячки, на які ви колись хворіли, які заліковували, і якими тільки мали захворіти. Всі позитивні настрої рухнуть, тому так часто ми чуємо  критику і негатив в сторону тривалого сироїдіння. Бо хто не продовжує рухатись вперед, а скочується назад, до звичного раціону, так і не відчує ніколи справжнього переходу на вищий рівень здоров’я і самопочуття.  Хто не хоче розібратись в причинах своїх бід звинувачує у всьому нестачу  білка, кальцію і всякої всячини. Не всі витримують ці очисні процеси. І я їх розумію, бо вони справді бувають нестерпними і тривалими  в часі. Хоча не у всіх відбувається все так драматично. Якщо організм молодий і не настільки забруднений, то буває все гладко. Але хіба тоді може людина оцінити результат? От коли з прірви на вершину гори, сам, і періодично ще на граблі наступаєш, тоді справді цінуєш досвід)

Отож, не всі мають силу волі, щоб пройти усі етапи змін достойно. І я не тільки про фізіологію. Куди складніше подолати соціальні бар’єри, нерозуміння друзів і тиск родичів. Але після всіх цих поневірянь починається саме цікаве! Починається нове життя, з нового чистого листа. Ззовні ніби нічого і не змінюється, хіба стаєш стрункішою, молодшою, здоровішою і щасливішою, що вже не мало. Згідні?!  Але всетаки основні зміни відбуваються у сприйнятті: себе, інших, загалом життя. Звичайно і стан здоров’я поступово повертається до ідеального. А ще всі відчуття дуже загострюються: смак, запах, зір, слух, дотик. В кам’яних джунглях стає жити реально важко. З часом звикаєш, але завжди тягне поближче до природи. Думки стають ясніші, стрімкіші і цілеспрямовані, а з часом помічаєш, як вони швидко  матеріалізуються.

І з власного досвіду і спостередень, сміло констатую, що сироїдіння – це самий гуманний метод оздоровлення і лікування любої хвороби, навіть невиліковної. Я тепер і не вірю, що останні взагалі існують. Просто буває  критичний стан забрудненості організму, коли сил вже нема ні на що. І основною з причин цього є  неправильне, традиційне харчування.

За ці 2 роки відбулось багато переосмислень в моїй голові і змін в тілі. Кльово відчувати, що тобі знову  2 роки, а не 32,  адже все тільки починається 😉 За цей час було різне: і відкати, і зриви, і чистки, і вияснення відносин, і відстоювання своєї позиції. Але в результаті цього самобичування, народилось спокійне прийняття всього того що є, таким, як є. Вміння жити в теперішньому моменті.  А ще безмежна вдячність за все.

 

 

 

 

1 Коментар

  1. Ви молодець! Я теж хочу до цього прийти! Але покищо бракує сироїдних рецептів!

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *